نمایش 1 - 6 از 6
یادداشت/
طاق نیوز: یک کارشناس فرهنگی گفت: حوزه فرهنگ و هنر نیازمند تغییرات ساختاری و بنیادی است و تغییر مدیران راه حل پویایی فرهنگ و هنر نیست.
بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه؛
طاق نیوز: سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای از امت اسلامی، علی الخصوص جامعه هنری استان برای حضور در راهپیمایی وحدت آفرین روز قدس دعوت به عمل آورد تا فریاد استکبار ستیزیشان را به گوش تمام جهانیان برساند.
طاق نیوز: آیا فعالان و خبره‌های فرهنگی در طول سال روزی به سینما،‌ روزی دیگر به سالن تئاتر، روزی دیگر به گالری آثار تجسمی(البته گالری جلوی درب حوزه هنری نه)، روزی به کنسرت موسیقی و... رفته‌اند؟
یادداشت/
فکر مي کنم در دوران ما تئاتر به اندازه کافي قدرتمند نيست که دشمنان جدي داشته باشد، امّا تئاتر دوستان دروغين بسيار دارد و آنها، تئاتر را در قلمرو منيات و بي تدبيري به بند مي کشند.
یک صاحب نظر در مسائل فرهنگی و هنری مطرح کرد:
یک صاحب نظر در مسائل فرهنگی و هنری با بیان اینکه میزان پرداخت رسانه های استان کرمانشاه به مولفه های فرهنگ عمومی بسیار ناچیز است گفت: رسانه ها و هنرمندان می توانند با بهره گیری از ظرفیت های خود وژدان و نظم اجتماعی را به عنوان مولفه های فرهنگ عمومی ترویج کنند.
چرا تئاترهای ما هنجارشكن شده‌اند؟!
متاسفانه امروز اغلب فضای تئاتر كشور به پاتوقی تبديل شده براي ‌نمايشنامه‌هايی كه با پول بيت‌المال به نام كار هنری برگزار مي‌شوند ولی به دليل محتوای عمدتا ناجور و نابهنجاری كه دارند تنها برای يك عده اقليت بدون حضور اكثريت مردم روی صحنه نمايش مي‌روند.