نمایش 1 - 10 از 154
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: چاپ هفدهم کتاب«تاريخ ايران بعد از اسلام» اثر استاد «عبدالحسین زرین کوب» را انتشارات «امیرکبیر» چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.
طاق نیوز: قدس هویت واقعی اسلام و فلسطین مظهر ایمان مومنین است که موسی کلیم الله و عیسی بن مریم در آن تولد و موطن یافتند و قبله اول مسلیمن گشت تا معراج بنده ترین بنده خدا محمد مصطفی(ص) در آن رقم بخورد.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: «شیوه‌های مبارزه پیامبر(ص) با فرهنگ جاهلی»اثر مشترک «ابراهیم فلاح» و«سیده صفیه میرحسینی» کتابی است که مطالعه آن توصیه می شود.
یادداشت: دکتر علی دارابی
طاق نیوز: جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام برخاسته از متن مردم و دارای ایدئولوژی اسلامی باید به صورت تمام قد دارای ویژگی های وحدتآفرین باشد.
به یاد زلزله زدگان غرب کشور؛
طاق نیوز: پاییز نود و شش امده بود و دلتنگی پاییز و شروع سرما ،شبی که مثل هر شب صدای نبض زندگی به گوش میرسید،شهر پر بود از امید و ارزو و قلب هایی که میتپید...
ظاق نیوز: همه نعمت‌ها و بلاها، وسيلة آزمايش‌اند و به يک معنا تمام جهان، آزمايشگاه انسان است.
طاق نیوز: کتاب«عزم؛ قدرت اشتیاق و ثبات قدم»اثر«آنجلا داک ورث» با ترجمه«سید سینا میرعربشاهی» را نشر «مروارید» چاپ کرده است.
طاق نیوز: مهرکه می گویم یعنی مدرسه وهمکلاسی .. کاش با همکلاسی ام که دستانش از زیر پتویی مندرس بیرون زده؛ یکبار دیگر بر سر یک میز می نشستم.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: «و زمین آرام شد» عنوان اثری«محمد رضا بایرامی»ا را برای نخستین بار توسط انتشارات «نیستان» چاپ شده است.
طاق نیوز: چاپ چهارم کتاب «عکاسی »اثر«استيو ادواردز» با ترجمه «مهران مهاجر» را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

صفحه‌ها