آخرین اخبار

9. اسفند 1396 - 21:59   |   کد مطلب: 296312
طاق نیوز: معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم در کرمانشاه طی فردا پنجشنبه خبر داد.

محسن کرمیان، معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، اعلام کرد: فردا پنجشنبه (10 اسفند) آزمون کتبی حفظ قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه(باغ نی) برگزار خواهد شد.

کرمیان، تاریخ آزمون را ۱۰ اسفند و تاریخ اعلام نتایج را دو روز بعد از آزمون اعلام  و تصریح کرد: شرکت کنندگان از درگاه جامع آزمون می توانند نتایج را مشاهده کنند.

معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بیان داشت: سال گذشته حدود ۸ هزار و ۳۰۰ نفر توسط اوقاف و ۱ هزار و ۹۲ نفر توسط ارشاد در آزمون ثبت نام کردند و امسال این ارقام نسبت به مشابه سال قبل بیشتر بود.

وی همچنین گفت: به ۳ هزار نفر از شرکت کنندگان در سراسر کشور جوایزی اهدا خواهد شد که امیدواریم سهم استان کرمانشاه چشمگیر باشد.

کرمیان در پایان بیان داشت: کمک هزینه سفر حج عمره به ۳۵ نفر، سفر عتبات عالیات به ۱۶۲ نفر و هدیه ۱۰۰ هزار تومانی به ۲ هزار و ۸۵۷ نفر از هدایای این آزمون معنوی است.

دیدگاه شما