آخرین اخبار

8. اسفند 1396 - 21:28   |   کد مطلب: 296311
طاق نیوز: مسئول جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی(ع) کرمانشاه از برگزاری مراسم خیریه "بزم مهر" به همت این جمعیت در روز جمعه (یازدهم اسفند) خبر داد.

جعفر دانش پرور مسئول جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی(ع) کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: مراسم خیریه "بزم مهر" این جمعیت ساعت 15 روز جمعه (یازدهم اسفند) در محل تالار وحدت دانشکده فرهنگ و هنر با حضور جمعی از خیرین برگزار می‌شود و ورود به این مراسم نیز برای عموم آزاد است.

وی تصریح کرد: کمک‌های جمع آوری شده در این مراسم صرف تهیه بسته‌های غذایی شب عید خانواده های نیازمند شامل آجیل، میوه، سایر اقلام خوراکی ضروری مانند برنج، گوشت، روغن و... و نیز تهیه پوشاک برای کودکان خانواده‌های تحت پوشش می‌شود.

دانش پرور افرود: در این مراسم علاوه بر کمک‌های نقدی، کمک‌های غیرنقدی نیز جمع آوری می‌شود. همچنین مردم می‌توانند کمک های نقدی خود را جدای از این مراسم برای تهیه اقلام شب عید خانواده‌های تحت پوشش به شماره کارت 6104337905324602 به نام جمعیت امام علی (ع) واریز کنند.

مسئول جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی(ع) کرمانشاه همچنین از برپایی غرفه محصولات هنری بانوان تحت پوشش که در خانه اشتغال این جمعیت تهیه شده در حاشیه این مراسم خبر داد.

دانش پرور با اشاره به شناسایی 700 خانواده محروم در مناطق زلزله زده، گفت: امسال از محل کمک های جمع‌آوری شده 700 بسته غذایی در مناطق زلزله زده توزیع شده و بیش از 200 بسته نیز به خانواده‌های ثابت تحت پوشش داده می‌شود .

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین طی این مراسم  گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته توسط این جمعیت در زلزله سرپل ذهاب ارائه خواهد شد.

دیدگاه شما