آخرین اخبار

29. بهمن 1396 - 21:52   |   کد مطلب: 296298
توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه
جشنواره "بهاره نیلوفرانه" برگزار می‌شود
طاق نیوز: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، با همکاری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مسابقه انتخاب نمای سبز شهر را تحت عنوان جشنواره "بهاره نیلوفرانه" برگزار می کند.

به گزارش طاق نیوز، مهدی عبدالمالکی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه هدف از برگزاری این مسابقه را  ارتباط شهروندان با ساختمان و زیباسازی آن، مشارکت شهروندان در تأمین فضای مطلوب چشم‌انداز شهری، آرامش ذهن و کاهش استرس و نهادینه‌سازی فرهنگ زندگی پایدار شهری و بازگرداندن طبیعت به فرهنگ شهرنشینی عنوان کرد.

 عبدالمالکی با بیان اینکه شعار این جشنواره "اندیشه سبز، خانه سبز، شهر سبز" است، افزود: مسابقه در سطح منازل مسکونی، ساختمان‌های تجاری، ادارات دولتی و سازمان‌های غیردولتی و در محورهای تراس سبز، بام سبز، دیوار سبز و پنجره سبز برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه می‌توان در فضاهای شهری زندگی کرد و لذت طبیعت را نیز حس نمود، گفت: جشنواره بهاره نیلوفرانه بستری برای خلق این فرصت است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه در این مسابقه به برندگان جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا می‌شود، افزود: به نفرات برتر هر منطقه  سکه بهار آزادی، لوح شهروندِ سبز  و خدمات رایگان گل‌کاریِ فصلی تعلق خواهد گرفت.

عبدالمالکی گفت: علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند به کانال تلگرامی  https://t.me/namayesabz و یا به صورت حضوری به آدرس 22 بهمن، جنب پارک درخشان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه  و برای کسب اطلاعات بیشتر  به آدرس اینترنتی Park-ksh.ir  متعلق به سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مراجعه کنند.

وی افزود: علاقمندان از 30 بهمن 96 تا 20 فروردین ماه 97 مهلت دارند برای حضور در این مسابقه ثبت‌نام کنند.

به گفته عبدالمالکی زمان داوری جشنواره از 20 تا 25 اردیبهشت 97 و تاریخ برگزاری اختتامیه و اعلام نتایج و اهداء جوایز  28 اردیبهشت در محوطه تاریخی تاق‌بستان خواهد بود.

 کانال تلگرامی دبیرخانه جشنواره نیز به آدرس https://t.me/namayesabz فعال است

دیدگاه شما