آخرین اخبار

28. بهمن 1396 - 21:07   |   کد مطلب: 296293
طاق نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: کار، عنصر توسعه در جامعه است و من احساس می‌کنم که ما فرصت سوزی های زیادی در منطقه زاگرس نشین داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه‌های استان کرمانشاه اظهار داشت: از فرصت سوزی رنج می‌بریم و متاسفانه همه استان‌های زاگرس نشین دچار نخبه‌کشی هستند بنابراین باید این روندی را که در طول تاریخ ادامه داشته است، متوقف کنیم.

وی افزود: کرمانشاه استان ثروتمندی است که باید این سرمایه‌ها برجسته گردد و نشان داده شود و با همگرایی چالش‌های پیش رو از میان برداشته شود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه گلایه کردن و سیاه نمایی مشکلی را در استان حل نمی‌کند، تصریح کرد: باید امید را به مردم تزریق کنیم و نگاه‌ها رو به جلو و تلاش ما در جلب رضایتمندی مردم باشد.

بازوند در ادامه گفت: باید صندلی های که در اختیار ماست در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم استفاده شود واگر غیر این باشد شک نکنید منِ مدیر، ایراد دارم. مدیران باید پاسخگو باشند و ایراداتشان را بپذیرد و شفاف سازی کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: یکی از شاخصه‌های مدیران من بعد از این باید پاسخگویی در مقابل افکار عممومی باشد.

بازوند همچنین به مشکلات زلزله زدگان استان اشاره کرد و افزود: استمهال بانکی در شهرستان‌های زلزله زده در حال انجام است و رایزنی ها همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ اغماض و کتمانی در اعلام آمار در بحث زلزله اخیر کرمانشاه وجود نداشت، گفت: آمارها را در زمان زلزله دقیق و بی کم و کاست اعلام کردیم.

دیدگاه شما