آخرین اخبار

23. بهمن 1396 - 18:27   |   کد مطلب: 296277
طاق نیوز: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، جلسه نقد و بررسی رمان «بود و نبود» اثر سیدهاشم حسینی با حضور نویسندگان و منتقدین کرمانشاهی در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، نقد و بررسی رمان «بود و نبود» اثر سیدهاشم حسینی با حضور نویسندگان و منتقدین کرمانشاهی در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این نشست تخصصی، مهرداد رضایی فر، رضا جمشیدی و محسن عزتی به عنوان منتقد، این اثر ادبی را از زوایا و دیدگاه های مختلف مورد بررسی و واکاوی قرار دادند.

محسن عزتی مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری در حاشیه این برنامه، رمان بود و نبود را از نگاه منتقدین قابل دفاع دانست و اظهار داشت: در این اثر وقایع انقلاب از دید پژوهشی بسیار خوب و مطلوب ارائه شده است.

بود و نبود داستانی از روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و ماجرای یک راننده ساواک را بیان می کند که درگیر بحران و اتفاقات روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی قرار می گیرد که در آن شخصیت های مختلفی به ایفای نقش می پردازد.

این اثر از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده و توانسته در پنجمین دوره جشنواره داستان انقلاب به عنوان اثر برگزیده انتخاب شود.

دیدگاه شما