آخرین اخبار

23. بهمن 1396 - 10:46   |   کد مطلب: 296275
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
برگزاری سومین جشنواره استانی مد و لباس "فجر" در کرمانشاه
طاق نیوز: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری سومین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی "فجر" در کرمانشاه خبر داد.

مظفر تیموری در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: سومین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی "فجر" 24 تا 26 بهمن در محل نگارخانه شهید آوینی تالار غدیر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این جشنواره انواع لباس‌های ایرانی و اسلامی طراحی شده توسط هنرمندان استانی به نمایش گذاشته می شود.

تیموری همچنین از برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس و ایده پردازی بانوان در حاشیه این جشنواره خبر داد و افزود: در این مسابقه سه گروه سه نفره با یکدیگر به رقابت پرداخته و در مراسم اختتامیه گروه و نفرات برتر معرفی می‌شوند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین در مراسم اختتامیه این جشنواره از فعالین طراحی لباس و صاحبان غرفه‌های برتر نیز تجلیل به عمل می آید.

تیموری اظهار داشت: همزمان با برگزاری جشنواره دبیرخانه دائمی مد و لباس نیز در کرمانشاه افتتاح می‌شود که در طول سال مسئولیت فعالیت های دیگری از جمله برپایی نمایشگاه را عهده دار خواهد بود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فر هنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه زمان برگزاری مراسم افتتاحیه این جشنواره روز 26 بهمن در محل تالار غدیر و با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نمود.

دیدگاه شما