آخرین اخبار

17. بهمن 1396 - 12:37   |   کد مطلب: 296261
طاق نیوز: سرپرست کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از جشنواره عکس«پرچم پاره تنم»ویژه کودکان ونوجوانان استان کرمانشاه به مناسبت ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

مهناز فتاحی در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از برگزاری جشنواره عکس «پرچم پاره تنم» ویژه کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و به مناسبت ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

وی تصریح کرد: بر این اساس کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ ساله علاقه مند به شرکت به ویژه اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، می توانند عکس های خود را با موضوعات مندرج در فراخوان و با محوریت"پرچم" جمهوری اسلامی ایران به این جشنواره ارسال کنند.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: عکس های ارسالی باید در قالب موضوعاتی چون طرح و نقاشی از پرچم کشور و یا عکس سلفی با پرچم جمهوری اسلامی ایران باشد.

فتاحی در ادامه اظهار داشت: برنامه های فرهنگی دیگری نیز توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب «کمیته کودک و نوجوان» به این ایام برگزار خواهد شد.

وی از راه‌اندازی کانال تلگرامی «بچه ها نگاه» خبر داد و گفت: این کانال تلگرامی علاوه بر اینکه برای ارسال آثار این جشنواره راه اندازی شده، اهداف دیگری همچون ایجاد انگیزه و تشویق کودکان و نوجوانان به تولیدات فرهنگی و انتشار آن در فضای مجازی به جای وب گردی، تشویق والدین به همراهی فرزندان در فضای مجازی و آگاه سازی و آموزش‌های غیر مستقیم در خصوص خطرات دنیای مجازی را نیز دنبال می کند.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۱۲ الی ۲۲ بهمن عنوان کرد افزود: علاقه مندان می توانند نسبت به ارسال آثار خود از طریق ادمین کانال تلگرامی «بچه ها نگاه» به شماره ۰۹۳۳۸۹۸۸۷۵۰ اقدام کنند.

دیدگاه شما