آخرین اخبار

16. بهمن 1396 - 12:21   |   کد مطلب: 296257
طاق نیوز: دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه گفت: دو همایش ملی "غدیر پژوهی" و "نجات بخشی و آینده جهان" در کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، بهروز همتی در جلسه هماهنگی برگزاری این دو همایش ملی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، از برگزاری این همایش ها طی روزهای هفتم و هشتم اسفند ماه در تالار انتظار کرمانشاه خبر داد.

همتی افزود: در این همایش ها آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و حجت السلام محسن قرائتی حضور خواهند داشت.

دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه تصریح کرد: این دو همایش مقاله محور بوده و از شهریور ماه پوستر و فراخوان آنها در سراسر کشور توزیع شده که تا 15 بهمن ماه نیز علاقمندان فرصت ارسال مقاله دارند.

همتی خاطر نشان کرد: مقالات ارسالی در دو و یا سه مرحله مورد ارزیابی قرار گرفته و در نهایت مقالات برتر در قالب یک کتاب به چاپ رسیده و به نویسندگان برتر نیز هدایایی اهدا می‌شود.

همتی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی این دو همایش در استان به ثبت رسیده، گفت: این دو همایش اسفند ماه هر سال در استان برگزار خواهند شد.

دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌ریزی برای ساخت یک مجتمع به عنوان غدیر و مهدویت در استان ابراز امیدواری کرد: ظرف همین هفته زمین مجتمع تملک و مراحل ساخت آن به کمک خیرین اجرایی شود.

دیدگاه شما