آخرین اخبار

15. بهمن 1396 - 16:30   |   کد مطلب: 296256
طاق نیوز: نویسنده و مستند ساز کرمانشاهی رتبه دوم کشوری در بخش هنری(خاطره) پنجمین جشنواره بین المللی اعتکاف را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، شمسی وفایی نویسنده، کارگردان و مستند ساز کرمانشاهی و عضو انجمن داستان نویسی سازمان بسیج هنرمندان استان موفق شد، رتبه دوم  کشوری در بخش هنری(خاطره) پنجمین جشنواره بین المللی اعتکاف را از آن خود کند.

بر پایه این گزارش پنجمین جشنواره بین المللی اعتکاف با هم افزایی 22 دستگاه کشوری و بین المللی از جمله مجمع جهانی اهل بیت(علیهم السلام)، جامعه المصطفی العالمیه، سازمان مدارس علمیه اهل سنت، سازمان ارتباطات اسلامی و موسسه آل البیت و در بخش های ادبی؛ (رشته های شعر، داستان و خاطره)، هنری؛ (عکس، فیلم و مستند) و علمی؛ (مقاله، پژوهش و تالیف) با حضور برگزیدگان خود به زودی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

وفایی در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، اثر ارسالی خود به این جشنواره را خاطره ای با عنوان "زیباترین کار" معرفی نمود و در توضیح آن گفت: این اثر در واقع داستان زنی است که با یک حس درونی از غذای نذری که برای توزیع بین فقرا آماده کرده برای یک خانواده مرفه که از اقلیت ها هستند، می برد و آن ها غذا را با ذوق فروان و به نیت شفا به پدر خود می دهند.

شمسی وفایی از نویسندگان و مستندسازان خوب کرمانشاهی است که تا کنون چندین کتاب در زمینه داستان و چندین فیلم مستند نوشته و ساخته است. بیشتر آثار او در زمینه دفاع مقدس و مشکلات اجتماعی است که تعدادی از این آثار به جشنواره های مختلف کشوری راه پیدا کرده و ‌چند‌ مقام استانی و کشوری را نیز به دست آورده است.

دیدگاه شما