آخرین اخبار

14. بهمن 1396 - 19:38   |   کد مطلب: 296249
مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه مطرح کرد:
گسترش کتابخوانی حرفه ای بین مردم کرمانشاه
طاق نیوز: مدیرکل امور کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت: این نهاد تلاش می کند تا کتابخوانی حرفه ای در بین مردم کرمانشاه گسترش یابد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، معصومه حسنی خوانساری امروز (14 بهمن) درمراسم تحلیل و بررسی کتاب "ماموستا"- زندگی نامه و خاطرات ماموستا قادری امام جمعه پاوه- با تاکید بر این موضوع که کتاب باید با دقت و بصورت عمیق خواند شود از برگزاری مراسمی تحت عنوان تحلیل و بررسی آثار توسط کتابخانه های عمومی کرمانشاه خبر داد.

وی تصریح کرد: هدف این است که کتابخوانی حرفه ای را بین مردم کرمانشاه ترویج و گسترش دهیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه همچنین به کتاب "ماموستا" که دربرگیرنده زندگی نامه و خاطرات ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه است اشاره کرد و گفت: این کتاب حرفهای بسیاری برای گفتن دارد. در این کتاب درباره تاریخ انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه و حتی استان های همجوار گفتنی‌های بسیاری وجود دارد.

خوانساری تاکید کرد: این کتاب 696 صفحه ای طی دوسال به رشته تحریر درآمده و توسط انتشارات سوره منتشر شده است.

وی با بیان اینکه در این کتاب سرگذشت و زندگی نامه برخی از مجتهدان و عالمان استان کرمانشاه و سایر استان های کشور آمده است، افزود: از آنجایی که موضوع این کتاب تاریخ انقلاب اسلامی است، بر آن شدیم تا در دهه فجر مراسم تحلیل و بررسی آن را با حضور مسئولین استانی برگزار کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در پایان یادآورشد: ملاقادر قادری امتیازی برای مردم شهرستان پاوه و کرمانشاه است که نمی گذارند دشمنان باعث تفرقه بین شیعه و سنی در این استان شوند.

دیدگاه شما