آخرین اخبار

11. بهمن 1396 - 14:01   |   کد مطلب: 296244
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه:
اجرای بیش از 15 هزار برنامه طی ایام الله دهه فجر در استان کرمانشاه
طاق نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به تشکیل 22 کمیته تخصصی ویژه برپایی برنامه‌های دهه فجر استان اظهار داشت: امسال بیش از 15 هزار برنامه در ایام مبارک دهه فجر در سطح استان کرمانشاه اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، عباس سروری  در نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان با اصحاب رسانه که در محل دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، شعار محوری دهه فجر امسال را سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و گفت: با توجه به همزمان بودن این ایام با ایام فاطمیه تلاش شده تا برنامه‌ها با رویکرد فاطمی برگزار شوند.

وی تصریح کرد: به منظور اجرای ویژه برنامه های دهه فجر امسال ۲۲ کمیته تخصصی در سطح نهادها، ارگان ها و سازمانهای مختلف تشکیل شده و پیش بینی می شود امسال حدود ۱۵ هزار برنامه متنوع برای تمامی گروه های سنی در نقاط مختلف در همه شهرستانها، بخش ها و روستاها برگزار شود.

سروری اظهار داشت: برنامه های دهه فجر به طور همزمان در سراسر کشور روز ۱۲ بهمن ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح با رژه موتور سواران از میدان فرودگاه به سمت مزار شهدا آغاز خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه خاطر نشان کرد: این مراسم با حضور مسئولین استانی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم مومن و انقلابی و سخنرانی استاندار کرمانشاه همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه اولین روز دهه مبارک فجر روز پنج شنبه و با تعطیلی اکثر مدارس همراه است، بیان داشت: در این راستا زنگ انقلاب روز شنبه ۱۴ بهمن ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح در کلیه مدارس استان همزمان با سراسر کشور نواخته می شود.

این مسئول غبار روبی مزار شهدا در ۱۹ بهمن را از دیگر برنامه های شاخص دهه فجر امسال اعلام کرد و گفت: همچنین شب ۲۲ بهمن بانگ الله اکبر بر روی بام ها و از مناره مساجد با شور مردم استان به صدا در خواهد آمد و در ۲ نقطه از شهر توسط قرارگاه غرب و سپاه حضرت نبی اکرم(ص) نورافشانی شهر کرمانشاه انجام خواهد شد.

سروری سپس با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های روز 22 بهمن در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور افزود: سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال یکی از چهره های کشوری خواهد بود که بعدا معرفی خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه هنوز مسیر راهپیمایی 22 بهمن در کرمانشاه مشخص نشده، افزود: در حال برنامه‌ریزی برای انتخاب بهترین مسیر برای راهپیمایی 22 بهمن هستیم.

وی افزود: انجام برنامه شاخص در یادمان شهدای پاوه با حضور مسئولین کشوری و استانی، جشنواره ورزشی فرهنگی" دا " در مناطق زلزله زده، تجلیل از بازماندگان شهدای انقلاب و نصب نمادهایی از شهدای انقلاب در محل شهادت آن بزرگواران از برنامه هایی است که در این ایام برگزار خواهد شد.

سروری در ادامه یادآور شد: راهپیمایی 22 بهمن امسال صحنه حضور پرشور مردم خواهد بود و مردم مومن و انقلابی استان کرمانشاه همراه با مردم سراسر کشور مشت محکم دیگری بر یاوه گویی های دشمنان نظام خواهند کوبید.

دیدگاه شما