آخرین اخبار

9. بهمن 1396 - 13:13   |   کد مطلب: 296236
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
اکران ۱۷ فیلم منتخب در جشنواره فیلم فجر کرمانشاه
طاق نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از آغاز به کار جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خبر داد و گفت: طی این جشنواره ۱۷ فیلم منتخب در دو سینمای کرمانشاه اکران خواهند شد. .

حجت الاسلام رحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: جشنواره فیلم فجر از 14 تا 22 بهمن ماه همزمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در تهران در دو سینمای "آزادی" و "فرهنگ" کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این جشنواره با رویکرد "درآمدزایی" برای استان، اجرا میشود و ویژگی مهم آن در مقایسه با سال‌های گذشته این است که امسال با توافقی که با تهیه‌کنندگان صورت گرفته قرار است تمامی درآمد حاصل از اکران فیلم ها به استان و هزینه‌های برگزاری جشنواره اختصاص پیدا کند.

جعفری در خصوص ویژگی‌های اکران فیلم‌های امسال جشنواره تصریح کرد: امسال برای اولین بار سانس صبح سینماهای مذکور به فیلم‌های رنج سنی کودک و نوجوان اختصاص‌یافته و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت هر فیلم به‌صورت تکی به گیشه‌ها مراجعه کنند.

وی زمان برپایی مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه را 13 بهمن‌ماه اعلام کرد و افزود: برنامه اکران و نمایش فیلم‌ها را در سینماهای آزادی و فرهنگ و در دو یا سه شهرستان استان که سالن سینما دارند، باهدف اشاعه فجر فرهنگی کرمانشاه در سایر شهرستان‌ها با اکران 17 فیلم جشنواره خواهیم داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص جدول زمان‌بندی هر فیلم در جشنواره فیلم فجر کرمانشاه اعلام کرد: فیلم‌ها در سه سانس 10 صبح، 14:30 و 19 عصر اکران می شود و علاقمندان می‌توانند طبق جدول اعلام‌شده هر فیلم را در دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه مشاهده کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در خصوص فیلم‌های اکران شده جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه، اظهار کرد: فیلم‌های قهرمانان کوچک، بمب و تنگه ابوقریب، سوءتفاهم، مغزهای کوچک زنگ زده، فیلشاه، دنیای کیف‌ها، جاده قدیم، دزد و پری، به‌وقت شام، امیر، شکلاتی، چهارراه استانبول، سرو زیرآب، دارکوب، خجالت نکش و ماهور فیلم‌هایی هستند که از 14 تا 22 بهمن‌ در دو سینمای کرمانشاه(آزادی و فرهنگ) اکران خواهند شد.

دیدگاه شما