آخرین اخبار

30. دى 1396 - 19:21   |   کد مطلب: 296204
طاق نیوز: سرپرست معاونت هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از اجرای «سلسله برنامه های سرزمین همدلی» با حضور هنرمندان یزدی در مناطق زلزله زده استان خبر داد.

مظفر تیموری در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از اجرای «سلسله برنامه های سرزمین همدلی» با حضور هنرمندان یزدی در مناطق زلزله زده استان خبر داد.

وی اظهار داشت: تاکنون اصحاب فرهنگ و هنر استان های سمنان و قزوین در مناطق زلزله زده  برنامه اجرا کرده اند و مقرر شده که گروه فرهنگ و هنر استان یزد نیز روزهای شنبه و یکشنبه در این مناطق اجرای برنامه داشته باشند.

این مسئول اجرای این برنامه ها را یکی از مصوبات سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمانشاه دانست و گفت: مقرر شده که تمامی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور هر کدام یک بار دراین مناطق برنامه فرهنگی و هنری برگزار کنند.

تیموری افزود: گروه های فرهنگی و هنری در مناطق زلزله زده به اجرای برنامه هایی مانند موسیقی، نمایش، شعر و سرود و... می پردازند و از این طریق به دنبال کاهش آلام و درد مردم زلزله زده و مصیبت زده بخصوص کودکان و جوانان هستند.

وی در ادامه گفت:  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه میزبان این گروه های فرهنگی و هنری است و ما تمام تلاش خود را در جهت تقویت روحیه مردم مناطق زلزله زده با استفاده از ظرفیت بسیار بالای فرهنگ و هنر به کار می گیریم.

دیدگاه شما