آخرین اخبار

28. دى 1396 - 22:10   |   کد مطلب: 296196
طاق نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از تشکیل ۲۲ کمیته تخصصی جهت اجرای برنامه های دهه فجر امسال خبر داد و افزود: این کمیته ها برنامه های خود را با محوریت مردمی بودن برنامه ها پیش بینی کرده اند.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، پنج شنبه(28 دی) در نشست ستاد دهه فجر که در سالن تدبیر استانداری برگزار شد، از تشکیل ۲۲ کمیته برای بزرگداشت دهه فجر در استان خبر داد و گفت: امسال بیش از ۱۴ هزار برنامه در استان خواهیم داشت.

وی با بیان این مطلب که محوریت تمامی برنامه های ایام الله دهه فجر بر وحدت و مردمی بودن است، افزود: بسیاری از جوانان ما طعم شیرین انقلاب را نچشیده اند و از آن لذت نبرده اند باید در این ایام این حلاوت و شیرینی را بر کام آنان بچشانیم.

سروری اظهار داشت: به دلیل درگیر بودن استان کرمانشاه با مباحث زلزله، حدود یک ماه از دیگر استانها جهت برنامه ریزی عقب هستیم که امید است با همدلی و همیاری دستگاهها با یک راه گریزی به جلو حرکت کنیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: جشن های دهه فجر امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است و مقدمه  برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است که باید به دشمنان این انقلاب بفهمانیم که پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلیش خواهیم داد.

وی اعلام کرد: یوم الله 12 بهمن که مصادف با سالروز بازگشت حضرت امام(ره) به میهن اسلامی است مراسم باشکوهی را با سخنرانی مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در گلزار شهدا خواهیم داشت.

سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ابراز امیدواری کرد: با حضور شکوهمند و مثال زدنی مردم و مسئولان یک روز بسیار ارزشمند همراه با برنامه های متنوع در 22 بهمن امسال را خواهیم داشت.

دیدگاه شما