آخرین اخبار

26. دى 1396 - 16:20   |   کد مطلب: 296191
در جشنواره بین المللی قصه گویی صورت می گیرد؛
نقل داستان «بیژن و منیژه» از زبان نوجوان کرمانشاهی
طاق نیوز: سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از حضور نوجوان کرمانشاهی در جشنواره بین المللی قصه گویی و نقل داستان بیژن و منیژه توسط وی خبر داد.

مهناز فتاحی سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از حضور نوجوان قصه گوی کرمانشاهی در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: فائزه امیری قصه گوی نوجوان در این جشنواره داستان بیژن و منیژه را نقل خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد:دلیل انتخاب داستان‌های شاهنامه هویت یک ایرانی است و با این هدف داستان «بیژن و منیژه» را انتخاب کرده است که شاید بتوانیم با قصه‌گویی بچه‌های کوچک‌تر را به خواندن این اثر تشویق و علاقه‌مند کنیم.

فتاحی ادامه داد:جشنواره قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تاریخ یکم لغایت پنجم بهمن ماه امسال برگزار می شود.

وی همچنین ابراز کرد: دو مربی کرمانشاهی نیز توانستند به بخش بین المللی این جشنواره راه پیدا کنند.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان ونوجوان کرمانشاه تصریح کرد: در بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری ۱۰ نوجوان از سراسر کشور به عنوان برگزیده انتخاب شده‌اند وقصه گویانی از دیگر کشور‌ها هم
حضور دارند.

دیدگاه شما