آخرین اخبار

21. دى 1396 - 16:11   |   کد مطلب: 296170
طاق نیوز: نگارخانه شهر کرمانشاه امروز همزمان با برپایی نمایشگاه عکس زلزله افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، نگارخانه شهر کرمانشاه به همراه نمایشگاه عکس زلزله، امروز(21 دی) با حضور استاندار، جمعی از مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر استان افتتاح شد.

آرش رضایی شهردارکرمانشاه در مراسم افتتاح این نگارخانه اظهار داشت: افتتاح اولین نگار خانه عکس در کرمانشاه همزمان با زلزله در استان شد و لذا از این رو سعی کردیم این اقدام را با نمایشگاه عکس زلزله آغاز کنیم.

شهردار تصریح کرد: در این راستا طی فراخوانی حدود ۶۷۰ عکس از زلزله کرمانشاه از ۵۳ عکاس از سراسر کشور دریافت کردیم.

وی خاطر نشان کرد: پس از بررسی های به عمل آمده ۳۰ عکس در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است که از امروز همزمان با افتتاح نگارخانه در این مکان دایر است.

رضایی با بیان اینکه شهرداری کرمانشاه از سال گذشته با همکاری ادارات ذیربط حوزه فرهنگ، توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری را در دستورکار خود قرار داده است، اظهارکرد: این موضوع باعث تقویت ساختار سازمانی شهرداری شد، بگونه ای که سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری رسما از ابتدای سال 97 کار خود را شروع می کند.

شهردارکرمانشاه همچنین با بیان اینکه از نظر فضاهای فرهنگی درسطح شهر محدودیت های شدیدی داریم، از افتتاح یک فرهنگسرا در بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: در این صورت تعداد فرهنگسراهای کرمانشاه به چهار فرهنگسرا افزایش پیدا می کند.

شهردارکرمانشاه به آمار بالای بیکاری در استان  نیزپرداخت و عنوان کرد: برای این سطح از بیکاری نیازمند روش هایی هستیم که با صرف منابع کمتری بتوان شغل ایجادکرد.

وی تاکید کرد: یکی از مسیرها برای ایجاد شغل رونق گردشگری است که کرمانشاه با توجه به اینکه درحوزه فرهنگ و هنر پتانسیل های خوبی دارد، می تواند از این ظرفیت برای جذب گردشگر استفاده کند.

رضایی به موضوع طرح برندینگ کرمانشاه در زمان استاندار پیشین استان اشاره کرد و یادآورشد: امیدواریم این طرح در یکی از جلسات استانداری مطرح و به تصویب برسد.

نگارخانه شهر کرمانشاه در چهارراه شهید مطهری(چهارراه جوانشیر) واقع است.

دیدگاه شما