آخرین اخبار

14. دى 1396 - 13:24   |   کد مطلب: 296147
عضو شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه:
مردم بصیر و ولایت مدار ایران آتش هر فتنه ای را خاموش خواهند کرد
طاق نیوز: دشمنان نظام به دنبال آن هستند تا به بهانه های مختلف و اجیرکردن نیروهای خودفروخته داخلی با اقداماتی سطحی و ههنجارشکن امیدهایی واهی را برای خود ایجاد کنند.

خسرو تمری عضو شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در محکومیت اغتشاشات اخیر فتنه گران در گفتگو با طاق نیوز، اظهار داشت: دست شیطان از آستین فتنه بیرون زده و چهره اهریمنی خود را آشکار کرده است،  بدون شک شیطان با نیرنگ، ریا، فریبکاری و در چهره ای انسانی سعی دارد، جامعه دینی ما را دچار تفرقه و انشقاق کند و در این راستا از همه ابزارهای خود برای مقابله با ملت آزاده ایران استفاده خواهد کرد.

وی افزود: فتنه گران به عنوان ابزار مطامع آمریکای شیطان صفت به دنبال آن هستند تا باورها و ارزشهای دینی وهویت انقلابی ملت ایران را خدشه دار نمایند و با حمایت بیگانگان و سرویس های امنیتی کشورهای مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردم را از انقلاب و نظام دلسرد کنند.

تمری تصریح کرد: البته تاریخ گواهی می دهد که ملت ایران نسبت به هر موضوعی که کیان ملی، هویت دینی او را خدشه دار کند با موقعیت شناسی، بصیرت آگاهانه و تکلیف مداری ایستادگی می کنند و این را در مقاطع مختلف تاریخی به ثبت رسانده اند.

عضو شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در ادامه گفت: بصیرت انقلابی در مقابل هر گونه توطئه و نفوذ دشمنان از شاخصه های اصلی مردم ایران درعصر حاضر است و این بصیرت در مقاطع مختلف حماسه های بزرگ را خلق کرده است‌.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان نظام نیک می دانند که براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران کار آسانی نیست ، خصوصا نظامی که تعیین کننده معادلات نظام بین الملل است، اما بدنبال آن هستند تا به بهانه های مختلف و اجیرکردن نیروهای خودفروخته داخلی با اقداماتی سطحی و هنجارشکن امیدهایی واهی را برای خود ایجاد کنند.

تمری ادامه داد: اقدامات اخیر فتنه گران و آشوب طلبان در تخریب اماکن عمومی، خسارت به مغازها، مراکز خدمت رسانی اورژانس و آتش نشانی و ایستگاههای اتوبوس و در کنار آن آتش زدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تکایا و مراکز دینی و تعرض به جان مردم حکایت از آن دارد که این افراد تنها هدفشان ایجاد آشوب بوده و به دنبال هیچگونه خواست اقتصادی نبوده و نیستند.

وی در پایان گفت: سازمان بسیج هنرمندان ضمن همراهی با خواست قانونی مردم ایران در احقاق مطالبات خود از دولتمردان برای رفع مشکل بیکاری، رکود و تورم تاکید می کند که مردم ولایت مدار و آگاه ایران اسلامی هموراه پشت رهبر انقلابی خود ایستاده و لحظه ای از آرمانهای بلند انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد و از نهادهای امنیتی و انتطامی می خواهند عوامل آشوب ها و فتنه های اخیر را شناسایی و دستگیر نموده و قوه قضائیه نیز با متعرضین به بیت المال و برهمزنندگان نظم عمومی برخورد جدی و قاطع داشته باشد.

دیدگاه شما