آخرین اخبار

4. دى 1396 - 18:20   |   کد مطلب: 296108
طاق نیوز: پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین "زاگرس" امروز (4 دی) با معرفی برترین ها در کرمانشاه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین "زاگرس" امروز دوشنبه(4 دی) با معرفی برترین ها در هر بخش به کار خود پایان داد.
اختتامیه این جشنواره در محل تئاتر شهر واقع در مجموعه فرهنگی و هنری انتظار کرمانشاه با حضور برخی مسئولین و اهالی هنر برگزار شد.
محمدرضا درند دبیر اجرایی پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین زاگرس در آیین اختتامیه این جشنواره با اشاره به اعلام فراخوان جشنواره در اوایل تابستان سال جاری گفت: به منظور اجرای این جشنواره جلسات هماهنگی متعددی با اداره کل بهزیستی استان، انجمن هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه و هنرمندان صاحب نظر استان در این زمینه برگزار شد.
وی افزود: پس از اعلام فراخوان جشنواره استان های شرکت کننده آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند.
درند اظهار داشت: در این جشنواره هنرمندان استان‌های همدان، لرستان، ایلام، کردستان و کرمانشاه در مجموع 128 اثر در گونه‌های مختلف نمایشی اعم از صحنه‌ای، خیابانی و کودک و نوجوان به دبیرخانه ارسال کردند.
دبیر اجرایی جشنواره تصریح کرد: آثار به قدری قوی بود که پس از بازبینی داوران این جشنواره را یکی از قدرتمندترین جشنواره های مناطق تئاتر معلولان اعلام کردند.
وی از حمایتهای بهزیستی استان در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره و از اعتماد این اداره کل به انجمن هنرهای نمایشی جهت انجام امور اجرایی جشنواره قدردانی کرد.

در پایان این مراسم از برگزیدگان گروه های نمایشی جشنواره با اهدای هدایایی تقدیر شد.

دیدگاه شما