آخرین اخبار

20. آذر 1396 - 12:20   |   کد مطلب: 296061
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد:
شروع دوباره اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان کرمانشاه
طاق نیوز: مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اظهار داشت: اعزام دانش آموزان پسر از 17 آذر ماه به مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور آغاز شده است.

علی یوسفی راد در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، با بیان این مطلب که اردوهای راهیان نور دانش آموزان قرار بود بعد از ایام اربعین آغاز شود، گفت: این اردوها به دلیل وقوع زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان در استان کرمانشاه اندکی با تاخیر مواجهه شد.

وی  با اشاره به آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزان پسر استان کرمانشاه، اضافه کرد: از روز 17 آذر اعزام دو گروه از دانش آموزان پسر استان از شهرستان‌های کرمانشاه و پاوه به مناطق عملیاتی غرب کشور آغاز شده است.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از حضور سه روزه دانش آموزان در مناطق عملیاتی خبر داد و افزود: اعزام دانش آموزان پسر به مناطق عملیاتی راهیان نور تا پایان آذر ادامه پیدا خواهد کرد و پس از آن به دلیل سردشدن هوا اردوهای راهیان نور دانش آموزی متوقف و مجدد از اول بهمن ماه این اردوها به سمت جنوب آغاز خواهد شد.

یوسفی‌راد با بیان اینکه این دانش آموزان از یادمان های مطلع الفجر گیلانغرب، شهید بهشتی قصرشیرین، یادمان شهدای مرصاد و نیز مناطق زلزله زده سرپل ذهاب دیدن خواهند کرد گفت: همچنین برای اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان پسر یک برنامه دفاع مقدسی با موضوع"بیسیم‌چی" در پادگان توحید در نظر گرفته شده است.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) پیش بینی کرد: امسال در مجموع بیش از 24 هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی استان اعزام شوند.

دیدگاه شما