آخرین اخبار

19. آذر 1396 - 11:19   |   کد مطلب: 296058
طاق نیوز: حوزه هنری انقلاب اسلامی فراخوان ملی عکاسی با موضوع "وقوع زلزله در مناطقی از استان کرمانشاه" و با محوریت حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده را منتشر کرد.

فخرالدین دوست محمد مسئول خانه عکاسان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار  طاق نیوز، با اشاره به اهمیت هنر عکاسی در انعکاس و ثبت وقایع روز جامعه و همچنین جلوه های ایثار و نوع دوستی گفت: کلیه عکاسان و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را که با موضوع زلزله کرمانشاه با محوریت حضور مقام معظم رهبری در این مناطق را در دو بخش حرفه ای و تلفن همراه به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.

دوست محمد اظهار داشت: حضور رهبر معظم انقلاب، ترویج فرهنگ ایثار و نوع دوستی، آسیب پذیری اقشار مختلف جامعه، اهمیت کمک های مردمی، ضرورت شناخت افکار عمومی در برابر این گونه حوادث، الگوسازی و ارائه کسب زندگی در یاری رساندن به هم نوعان و نقش امداد رسانی به موقع، محورهای هفتگانه این فراخوان می باشند.

مسئول خانه عکاسان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: طبق نظر هیئت داوارن به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

وی همچنین از شرکت کنندگان خواست آثار خود را در دو بخش حرفه ای و تلفن همراه به شماره تلگرام 09210944162 و یا به آدرس دبیرخانه به نشانی پستی: کرمانشاه/ ابتدای خیابان خیام/ پلاک 43 / دبیرخانه مسابقه ملی هفت و سه ریشتر ارسال کنند.

دوست محمد در پایان یادآور شد آثار برگزیده در قالب نمایشگاه های گروهی در وب سایت حوزه هنری به صورت مجازی به نمایش در خواهند آمد. 
شایان ذکر است این فراخوان ملی 7.3 ریشتر به زودی در سایت و کانال حوزه هنری استان کرمانشاه قرار می گیرد.

دیدگاه شما