آخرین اخبار

18. آذر 1396 - 12:22   |   کد مطلب: 296052
طاق نیوز: مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه از توزیع بیش از ۲۰۰ کانکس در میان خانوارهای مددجوی کیته امداد در مناطق زلزله ‌زده استان کرمانشاه خبر داد.

حسین خدرویسی در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکنون بیش از ۲۰۰ کانکس به خانوارهای مددجو در مناطق زلزله ‌زده استان کرمانشاه واگذار کرده است.

وی با بیان اینکه این کانکس‌ها با مشارکت خیران نیکوکار تهیه ‌شده، افزود: کار تهیه و توزیع کانکس‌ها برای اسکان موقت خانوارهای تحت حمایت همچنان ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه از مردم خیر استان خواست تا زمان اسکان دائم مددجویان زلزله‌ زده یاری گر این نهاد باشند.

خدرویسی گام بعدی امدادرسانی این نهاد پس از واگذاری کانکس و اسکان موقت خانوارهای مددجو را ساخت منازل مسکونی مقاوم برای این خانوارها عنوان نمود.

وی ضمن تشکر از مردم خیر در سراسر کشور که در زلزله کرمانشاه همدلی و همراهی خود را به نمایش گذاشتند، تأکید کرد: زلزله اخیر آسیب زیادی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد وارد کرده ازاین‌رو این نهاد تا بازسازی کامل و مقاوم‌سازی منازل این خانوارها نیازمند مشارکت خیرین و مردم فهیم و نیکوکار ایران اسلامی است.

دیدگاه شما