آخرین اخبار

14. آذر 1396 - 22:52   |   کد مطلب: 296042
طاق نیوز: فرماندار کرمانشاه گفت: توسعه سازمان‌های مردم نهاد(سمن) در حوزه اجتماعی را در برنامه داریم.

به گزارش طاق نیوز به نقل ار ایسنا، فضل الله رنجبر در نشست صمیمی با جوانان، نخبگان و فعالان فرهنگی شهرستان کرمانشاه با تاکید بر اینکه نقش دولتها در توسعه یافتگی کشورهای توسعه یافته زیاد نیست، اظهار کرد: با نگاهی به کشورهای توسعه‌یافته نقش برجسته بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد در پیشرفت این کشورها مشهود است.

رنجبر با تاکید بر اینکه برای انجام بهتر امور باید خیلی از کارها را به مردم و سازمان‌های مردم نهاد بسپاریم، اضافه کرد: اگر نقش سازمان‌های مردم نهاد را پررنگ ببینیم، در عین حال که کیفیت و سرعت کارها بالاخواهد رفت، شاهد رشد حجمی کارها نیز خواهیم بود.

فرماندار کرمانشاه توسعه سازمان‌های مردم نهاد را در عرصه‌های اجتماعی یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید برشمرد و تاکید کرد: دولت با منابع درآمدی و زیرساختی محدود خود نمی‌تواند همه مشکلات را حل کرده و باید سازمان‌های مردم نهاد به کمک بیایند.

رنجبر اضافه کرد: تاجایی که بتوانیم از سازمان‌های مردم نهاد حمایت می‌کنیم.

وی همچنین با اشاره به توسعه و آبادانی شهرستان کرمانشاه در حوزه‌های منابع طبیعی و محیط زیستی، گفت: این مهم در سایه تلاش‌های سازمان‌های مردم نهاد بدست آمده است.

رنجبر در ادامه با اشاره به فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در زمان وقوع زلزله استان کرمانشاه عنوان کرد: فعالیت سمن‌ها در زلزله نشان داد که این بخش از توان زیادی برخوردار است و توسعه سازمان‌های مردم نهاد می‌تواند نقش مهمی را در حل مشکلات داشته باشد.

دیدگاه شما