آخرین اخبار

13. آذر 1396 - 12:45   |   کد مطلب: 296037
طاق نیوز: ورزشکاران وهنرمندان استانی و کشوری در قالب گروه های سفیران مهر و دراقدامی خودجوش به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح دربین زلزله زدگان منطقه سرپلذهاب به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در این مناطق پرداختند.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، ورزشکاران وهنرمندان استانی و کشوری در قالب گروه های سفیران مهر و دراقدامی خودجوش به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح دربین زلزله زدگان منطقه سرپلذهاب به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در این مناطق پرداختند.

بر اساس این گزارش، گروه فوق شامل هنرمندان و ورزشکارانی هستند که با جمع آوری کمک های مردمی و انسان دوستانه از سوی ورزشکاران و هنرمندان کشوری توانستند هدایا و مایحتاج مورد نیاز مردم زلزله زده مناطقی از استان را فراهم کنند و طی اجرای برنامه ای مفرح و موثر این کمک ها را به دست افراد برسانند.

این گروه هنری، فرهنگی و ورزشی به همت دستگاه های گوناگون اجرایی از جمله سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرمانشاه، مسئولان مربوطه فدراسیون ورزشی، هنرمندان و... توانستند کمک های تهیه شده را با حضور در مناطق به همراه برنامه ریزی در خصوص انجام خدمات رسانی به مردم مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب در دستور کار خود قرار دهند.

سفیران مهر با برنامه ریزی در راستای تداوم این نوع خدمات رسانی های شایسته و نوع دوست در نظر دارند که با جمع آوری بیشتر کمک های انسان دوستانه به مناطق زلزله زده بتوانند از مناطق بیشتری بازدید به عمل آورند و به اجرای برنامه بپردازند.

گفتنی است، این گروه فرهنگی و هنری با انجام خدمات رسانی های فوق و به ویژه ایجاد فضایی شاد و مسرت بخش در بین اهالی مناطق روستایی و شهرستان سرپل ذهاب توانستند لبخند رضایت را بر لبان مردم مظلوم و نیازمند در شهرستان ها بنشانند و لحظاتی التیام بخش آلام آنان از وقایع اخیر در استان باشند، همچنین قدردانی و رضایت مردم از اجرای این برنامه های فرهنگی به دست آوردند.

دیدگاه شما