آخرین اخبار

13. آذر 1396 - 12:15   |   کد مطلب: 296036
طاق نیوز: فرهنگی شهرستان پاوه در اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی کشور به عنوان داور حضور فعال و درخشانی داشت.

به گزارش طاق نیوز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه دکتر شاهرخ محمدی فرهنگی شاغل در مدارس شهرستان پاوه‌ و مدرس دانشگاه فرهنگیان پریس شهید صدوقی کرمانشاه به عنوان عضو هیات علمی و داور در اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی که توسط انجمن علمی آموزش و پرورش تطبیقی ایران برگزار شد، حضور فعال پیدا کرد.

در این کنفرانس که با هدف بسط و گسترش اطلاعات علمی و پژوهشی در خصوص نوآوری های آموزشی در سایر نقاط جهان و چگونگی برخورد با چالش های اساسی نظام های تعلیم و تربیت از سطح پیش دبستانی تا آموزش عالی در دانشگاه لرستان برگزار شد، چهار مقاله از سوی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با استاد راهنمایی دکتر شاهرخ محمدی پذیرفته شد.

سخنرانان اصلی این کنفرانس از کشورهای مختلف در سه قاره آسیا، آفریقا و اروپا دانش و تجارب خویش را در اختیار شرکت کنندگان کنفرانس قرار دادند.

گفتنی است در پایان از طرف ریاست شورای عالی آموزش و پرورش ایران و دکتر نوید ادهم معاونت وزیر سپاس نامه و لوح ویژه کنفرانس به دکتر شاهرخ محمدی تقدیم شد.

دیدگاه شما