آخرین اخبار

12. آذر 1396 - 20:28   |   کد مطلب: 296032
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه مطرح کرد:
اعزام ۴۰ مبلغ به نقاط زلزله‌زده کرمانشاه طی هفته وحدت
طاق نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از اعزام ۴۰ نفر از مبلغین به مدت یک هفته و به مناسبت هفته وحدت به مناطق زلزله زده استان خبر داد.

به گزارش طاق نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام آیت عباسیان از اعزام تعدادی از مبلغین به مناطق زلزله زده استان و به مناسبت هفته وحدت خبر داد و گفت: به مناسبت هفته وحدت، ۴۰ نفر از مبلغین به مدت یک هفته به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شدند.

وی افزود: این مبلغین به همراه یک دستگاه کامیون و دو دستگاه نیسان از کمک های مردمی که توسط خود آنها و طلاب جمع آوری شده است، به مناطق زلزله زده اعزام شدند و این اقلام با نظارت و تقسیم مبلغین بین زلزله زدگان توزیع خواهد شد.

اعزام کاروان زیارتی حرم تا حرم در میلاد پیامبر(ص)

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه همچنین از حرکت کاروان زیارتی امامزاده ابراهیم (ع) طاقبستان به سمت امامزاده باقر (ع) بیستون با عنوان «حرم تا حرم» و به صورت پیاده روی خبر داد و گفت: این کاروان در سالروز ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و امام جعفر صادق (ع) طی چهارشنبه همین هفته بعد از نماز صبح و از مقابل درب حرم امامزاده ابراهیم طاقبستان حرکت و بعد از نماز ظهر و عصر همین روز بازخواهند گشت.

دیدگاه شما