آخرین اخبار

12. آذر 1396 - 13:35   |   کد مطلب: 296030
طاق نیوز: ششمین نمایشگاه نقاشی انفرادی بشیر نظری با موضوع تقابل بین خیر و شر از 18 آذر ماه به مدت یک هفته در کرمانشاه برپا می شود

بشیر نظری مسئول انجمن هنرهای تجسمی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در گفتگو با خیرنگار  طاق نیوز، از برگزاری ششمین  نمایشگاه  نقاشی انفرادی خود با موضوع تقابل بین خیر و شر از 18 آذر ماه به مدت یک هفته در کرمانشاه خبر داد.

وی در خصوص ویژگی ها و تعداد آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 50 اثر نقاشی کار شده بر روی مقوا در سایزهای A5  و A4،A3  به نمایش در می آید.

نظری در خصوص سبک و زمان آثار فوق افزود: با توجه به موضوع در نظر گرفته شده در نقاشی ها آثار مذکور در سبک های «نماد گرای، سمبولیسم و سورئال» و در مدت زمان هشت ماه کار شده و آماده بازدید علاقه مندان است.

این هنرمند کرمانشاهی زمان برگزاری مراسم افتتاحیه ی این نمایشگاه را روز 18 آذر ماه ساعت 15 بعد از ظهر در محل دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر واقع در میدان جلیلی اعلام نمود.

وی در ادامه از برپایی برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در حاشیه ی این نمایشگاه خبر داد و گفت: در روز یکشنبه 19 آذر برنامه نقاشی و نقاشی کودکان، روز دوشنبه 20 آذر برنامه نقاشی و پرفورمنس، سه شنبه 21 آذر برنامه نقاشی و فلسفه هنر، چهارشنبه 22 آذر برنامه نقاشی و موسیقی- نقاشی و ورکشاپ و روز پنجشنبه 23 آذر نیز نشست نقد و بررسی آثار راس ساعت 15 بعد از ظهر در محل نمایشگاه برگزار خواهد شد.

مسئول انجمن هنرهای تجسمی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه افزود: علاقمندان می توانند طی مدت یک هفته در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از آثار ارائه شده در این نمایشگاه بازدید نمایند.

لازم به ذکر است نمایشگاه فوق با همکاری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر، سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما