آخرین اخبار

12. آذر 1396 - 11:40   |   کد مطلب: 296029
طاق نیوز: نمایش خیابانی «افسانه دیگ وکدو» موفق شد به عنوان تنها نماینده استان کرمانشاه به جشنواره بین المللی همدان راه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، نمایش خیابانی «افسانه دیگ وکدو» به کارگردانی «رحمان هوشیاری» و «مرتضی اسدی مرام» موفق شد به عنوان تنها نماینده استان کرمانشاه در جشنواره بین المللی همدان راه پیدا کند.

این نمایش که قرار است طی روزهای ۱۳ و۱۴ آذرماه در همدان اجرا شود پیشتر نیز برگزیده بخش کودک جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان بوده و در جشنواره بین المللی تئاتر دربندیخان نیز مورد توجه منتقدین و مردم قرار گرفته بود.

نویسنده این نمایش «وحید خسروی» از قصه گویان برتر استان بوده و از دیگر عوامل آن می توان به حضور «عبدالرضا غلامی» در بخش موسیقی، «مهدی اسدی تبار» در بخش پوستر وبروشور، «بهاره سعیدی پناه» در بخش طراحی صحنه، یگانه عبدالمالکی در بخش طراحی عروسک و مرتضی اسدی مرام، نسترن جوادنیا و مهدی اسدی تبار در بخش بازیگری اشاره نمود.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ آذرماه امسال در همدان و با حضور گروه هایی از داخل و خارج از کشور برگزار می شود.

دیدگاه شما