آخرین اخبار

11. آذر 1396 - 11:37   |   کد مطلب: 296022
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
آغاز برنامه های هفته وحدت در مساجد استان کرمانشاه
طاق نیوز: معاون اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از آغاز جشن های و برنامه های متنوع هفته وحدت در مساجد استان از روز جمعه همزمان با سراسر کشور خبر داد.

حجت‌الاسلام مجتبی فتح‌اللهی نژاد در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، با اشاره به آغاز جشن های هفته وحدت در کلیه مساجد استان کرمانشاه از روز جمعه و همزمان با ۱۲ ربیع الاول گفت: این جشن ها  تا ۱۵ آذر ماه و همزمان با ولادت پیامبر اکرم (ص) در استان ادامه خواهد داشت.

وی افزود:جشن‌های هفته وحدت در شهرستان های  کرمانشاه، سنقروکلیایی و پاوه با حضور روحانیون اهل تشیع و تسنن به صورت ویژه برگزار می‌شود.

فتح‌اللهی نژاد اعلام کرد: همچنین برنامه های مختلف هفته وحدت و گردهمایی های روحانیون شیعه و سنی در محل تالار انتظار طی روزهای آینده برگزار می شود.

معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به وجود هزار مسجد شهری و روستایی در سطح استان کرمانشاه عنوان کرد: جشن های هفته وحدت حداقل در ۳۵۰ مسجد استان به صورت ویژه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به تاکید قرآن کریم و اهمیت وجود وحدت بین مسلمانان عنوان کرد: وحدت موجب انسجام هر چه بیشتر مسلمانان شده و توطئه های دشمنان را در ایجاد تفرقه بین برادران مسلمان نقش برآب می کند.

فتح‌اللهی نژاد تاکید کرد: در صورتی که مسلمانان اختلافات مذهبی را کنار بگذارند خواهند توانست دین مبین اسلام را در دنیا گسترش دهند و با شناسایی توطیه های دشمنان در مقابل آنان بایستند.

وی سپس اشاره ای هم به نابودی داعش داشت و عنوان کرد: داعش پایان دشمنی با مسلمانان نیست و دشمنان در آینده با چهره های دیگری علیه اسلام و مسلمانان توطئه چینی خواهند کرد.

دیدگاه شما