آخرین اخبار

9. آذر 1396 - 12:13   |   کد مطلب: 296021
جانشین رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه خبر داد:
برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای "ابوذر" در کرمانشاه
طاق نیوز: جانشین رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: دومین جشنواره رسانه‌ای "ابوذر" 25 آذر ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

صابر طاهری دبیر این جشنواره در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز،  گفت: دومین جشنواره رسانه‌ای "ابوذر" 25 آذر ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، شناخت دشمن، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، عمل انقلابی، آزاد اندیشی، ایجاد وحدت بین اقوام و مذاهب و مبارزه با تروریسم را از جمله محورهای اصلی این جشنواره عنوان نمود.

وی در ادامه هدف از برگزاری این جشنواره را نیز تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران انقلابی، افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه‌ها و تلاش برای کادرسازی و شبکه سازی و ارتقاء منزلت خبرنگاران معرفی کرد.

جانشین رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در قالب خبر، گزارش، یادداشت و سرمقاله، کاریکاتور و کلیپ به دبیرخانه این جشنواره به آدرس کرمانشاه، میدان مرکزی، نبش کوی 124، ساختمان اخوت کد پستی 93634-67147 ارسال کنند.

طاهری 20 آذرماه را آخرین مهلت ارسال آثار اعلام کرد و افزود: همچنین علاقمندان می‌توانند آثار خود را به شماره 09910884337 تلگرام کنند.

وی خاطرنشان کرد: افراد می‌توانند در هر بخش سه اثر ارسال کرده و با داوری آثار در هر بخش سه نفر به عنوان نفرات برگزیده هر بخش انتخاب شده و تجلیل می‌شوند.

جانشین رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه یادآور شد: آثار برگزیده جشنواره استانی به جشنواره کشوری "ابوذر" ارسال می‌شود.

طاهری گفت: علاقمندان همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 08338390952 تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما