آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 11:00   |   کد مطلب: 296000
طاق نیوز: مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، حراست و حفاظت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و حضور همیشگی و در صحنه بودن را از مهمترین وظایف بسیج دانست و گفت: حرکت کمک رسانی و امداد صورت گرفته در زلزله اخیر غرب کشور بیانگر وجود فرهنگ بسیجی در میان تمام مردم ایران است.

فرشته همتی مسئول بسیج جامعه زنان  سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مردم غیور استان کرمانشاه و طلب غفران واسعه الهی را برای درگذشتگان این اتفاق ناگواراظهار داشت: بسیج جامعه زنان استان کرمانشاه هم قدم با مردم در جهت یاری به زلزله زدگان بسیج شده و از هیچ  کمکی فروگذار نخواهد.

وی با توجه با آغاز هفته بسیج این شجره طیبه را یک فرهنگ و یک حرکت فرهنگی دانست و اظهار داشت:  بسیجی بلند همت خواستار اعتلای کشور است، فرهنگ بسیجی ترکیب از ایمان عمیق، تلاش مخلصانه، هوشیاری، گذشت و ایثار است.

همتی بسیجی بودن را افتخار دانست و ادامه داد: بسیج چند رسالت مهم و ظیفه اساسی برعهده دارد که حراست  و حفاظت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و حضور همیشگی و در صحنه به منظور حمایت از مردم از مهمترین آنها است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در ادامه از تدارک 80 عنوان برنامه به همت بسیج جامعه زنان استان کرمانشاه برای این هفته خبر داد که هر برنامه متناسب با عنوان روزهای این هفته تدوین شده اند.

وی اظهار داشت: دوشنبه 29 آبان به عنوان « بسیج ،اقتصاد مقاومتی و سازندگی»، روز سه شنبه 30 آبان «بسیج ،محرومیت زدایی وخدمت رسانی » و امروز  چهارشنبه 1 آذر با نام«بسیج ،اعتلای فرهنگی و اجتماعی » نام نهاده شده است که در این روز یادواره شهدای حوزه ای و نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دایر خواهد شد.

همتی ادامه داد: پنج شنبه 2 آذر ماه نیز به عنوان « بسیج اندیشه ورزی و تولیدعلم » نامگذاری شده است که کارگاه قومیتی با مسائل اجتماعی ، نشست بصیرتی و مسابقات علمی در استان برگزار خواهد شد.

وی همچنین از نام گذاری روز جمعه 3 آذر  ماه با عنوان « بسیج ،مسجد محوری و ولایتمداری » خبر داد که در این روز بسیجیان خواهر سراسراستان در نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند و همچنین پیاده رویی "بسیج در امتدادعاشورا" در مسیر طاق بستان تا گلزار شهدا  در این روز برگزار می گردد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در ادامه گفت: شنبه 4آذرهم  با عنوان « بسیج ،دولت مقاومت و استکبار ستیزی » نام گرفنه که در این روز نشست تحلیلی مستندات اسب تروا و تبلیس برگزار می‌شود .

همتی افزود: یکشنبه 5 آذر ماه و آخرین روز هفته بسیج با عنوان « بسیج،جهاد کبیر و عمل انقلابی » نام نهاده شده است که در این روز گردهمایی به مناسبت سالگرد تشکیل بسیج در سراسر استان برگزار خواهد شد و تجلیل از نخبگان زن بسیجی، ویزیت رایگان بسیجیان و مسابقات فرهنگی از اهم برنامه ها خواهد بود.

دیدگاه شما