آخرین اخبار

29. آبان 1396 - 12:43   |   کد مطلب: 295989
طاق نیوز: حوزه هنری انقلاب اسلامی محموله هایی از سوی هنرمندان را در ادامه کمک رسانی های مردمی به زلزله زدگان غرب کشور به کرمانشاه ارسال کرد.

به گزارش طاق نیوز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، معینی معاون اداری مالی حوزه هنری مرکز در این باره اظهار داشت: ضمن عرض تسلیت به خانواده بازماندگان حادثه دلخراش زلزله منطقه غرب کشور و آرزوی سلامتی و صبر برای بازماندگان، محموله حمایتی شامل اقلام مصرفی گرمایشی و مایحتاج عمومی از سوی هنرمندان و پرسنل حوزه هنری مرکز، از تهران به سوی مناطق آسیب دیده ارسال شد.

امین مرادی رئیس حوزه هنری کرمانشاه نیز گفت: در ادامه جمع آوری کمک های مردمی توسط هنرمندان استان کرمانشاه حوزه هنری کردستان نیز با جمع آوری کمک های به همراه هنرمندان شاخص این استان 2 محموله از این بسته ها را راهی مناطق زلزله زده کرده است. وی تصریح کرد: این در حالی است که سایرمراکز استانی همچون گلستان، قزوین و یزد، کاروان هایی به این مناطق گسیل داشته اند.

مرادی ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران این امر خیر نقش هنرمندان را بی نظیر دانست و حضور این عزیزان را مایه ی دلگرمی مردم منطقه می شود.

وی با اعلام این خبر که کماکان این کمک ها ادامه دارد خواستار حضور هنرمندان شد و افزود: مردم رنج دیده و داغدار شهرستان های غربی استان کرمانشاه علاوه بر نیازهای مادی، احتیاج مبرم به حفظ و تقویت روحی دارند که این امر با حضور  هنرمندان محقق می شود.

دیدگاه شما