آخرین اخبار

25. آبان 1396 - 13:07   |   کد مطلب: 295970
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه :
نیاز مبرم زلزله زدگان به نایلون های ضخیم و وسایل گرمایشی
طاق نیوز: سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه گفت: کمک‌های مردم کرمانشاه به عمق روستاهای آسیب‌دیده استان ارسال شده و با توجه به بارش های پیش رو به نایلون برای پوشش چادرها و وسایل گرمایشی نیاز مبرم وجود دارد.

مهدی عبدالمالکی سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز،گفت: کمک‌های مردم کرمانشاه به عمق روستاهای آسیب‌دیده استان ارسال شده و با توجه به بارش های پیش رو به نایلون برای پوشش چادرها و وسایل گرمایشی نیاز مبرم وجود دارد.

وی با بیام این مطلب که از صبح روز بعد از وقوع زلزله سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه ۴ پایگاه برای جمع آوری و اعزام کمکهای مردمی به زلزله زدگان در پارک شاهد و سه فرهنگسرای شهرداری دائر کرده افزود: با دایر شدن این پایگاه ها مردم نوع دوست کرمانشاه اقلامی مثل چادر، پتو، کنسرو، البسه گرم، آب معدنی، زیرانداز، پوشاک و...  به تحویل پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی شهرداری تحویل دادند و این کمک ها همچنان ادامه دارد.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه خاطر نشان کرد: با توجه به سرمای هوا و بارندگی های پیش رو وسایلی متناسب با شرایط مانند نایلون رولی و وسایل گرمایشی مورد نیاز است که باید به کمک ها اضافه شود.

عبدالمالکی به ابعاد وسیع آسیب و تخریب مناطق مسکونی اشاره کرد و گفت: نیازهای آسیب دیدگان بسیار زیاد  است و اولویت نیاز به اقلام غیر نقدی با مواردی چون شیرخشک، پوشک و پماد بچه، شیشه شیر، البسه گرم  چون جوراب و کلاه و دستکش، البسه گرم و زمستانی، گاز پیک نیکی، زیرانداز، نان لواش بسته بندی شده، خرما و مواد خوراکی است.

وی گفت: تمهیداتی در چهار شهر تازه آباد ثلاث، ازگله، سرپل ذهاب و قصرشیرین اندیشیده شده و اکیپ هایی مستقر کرده ایم تا کمک های مردمی جمع آوری شده را به عمق روستاها و به دست روستائیان آسیب دیده برسانیم.

قائم مقام شهردار کرمانشاه از نوعدوستی،  حس انسان دوستی و برادری همه هموطنان ایرانی قدردانی کرد و گفت: همه ایران یک خانواده است و مردم ثابت کرده اند مردم استان کرمانشاه تنها نیستند.

دیدگاه شما