آخرین اخبار

25. آبان 1396 - 11:44   |   کد مطلب: 295969
طاق نیوز: معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از فروش 114 میلیون تومان بن کارت خرید کتاب در پنجمین روز از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه خبر داد.

صدرالله بابلی معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از فروش 114 میلیون تومان بن کارت خرید کتاب در پنجمین روز از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه خبر داد.

بابلی اظهار کرد: مردم کرمانشاه معمولا از نمایشگاه های فرهنگی مانند کتاب استقبال می کنند زیرا علاقه مندان به فرهنگ و هنر در این استان بسیار است.

وی استقبال مردم استان کرمانشاه از این دوره از نمایشگاه کتاب را خوب ارزیابی کرد و گفت : این روند در شهر فرهنگ دوست کرمانشاه دور از انتظار نبود.

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از همکاری و تلاش صمیمانه موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، کارکنان نمایشگاه پارک شاهد و عوامل بانک شهر مستقر در نمایشگاه قدردانی نمود.

گفتنی است، نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه از (20 تا 26 آبان) صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 15 تا 20 مهیای بازدید علاقه مندان است.

دیدگاه شما