آخرین اخبار

24. آبان 1396 - 9:59   |   کد مطلب: 295961
طاق نیوز: سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از اعزام مربیان فرهنگی این کانون برای انجام فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

مهناز فتاحی سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، با تشکیل ستاد ویژه در این‌اداره کل نسبت به اعزام مربیان فرهنگی برای انجام فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان اقدام نموده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه کانون آسیب دیده منطقه سرپل ذهاب به منظور انجام فعالیت های فرهنگی قابل استفاده نمی باشد کانون کرمانشاه در نظر دارد با استقرار چادرهایی در این منطقه کلیه کمکهای فرهنگی کانون های کشور را دریافت و در اختیار کودکان و نوجوانان زلزله زده قرار دهد.

فتاحی اجرای فعالیت های فرهنگی در مناطق زلزله زده، اعزام کتابخانه های سیار یک و دو به به منطقه سرپل ذهاب، عیادت از کودکان سانحه دیده، پیگیری همکاران و اعضای مراکز در منطقه را از جمله اقدامات صورت گرفته از سوی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه عنوان نمود.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه همچنین اظهار داشت: 2دستگاه خودرو سیار روستایی کانون پرورش در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب اعزام شد تا برای کودکان فعالیت های فرهنگی انجام دهد.

وی از حضور وحید خسروی قصه‌گوی برگزیده جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی و از هنرمندان خلاق نمایش عروسکی و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه در میان کودکان زلزله زده خبر داد.

فتاحی در ادامه گفت: علیرضا حاجیان زاده مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور فردا به مظور بازدید از مناطق زلزله زده به کرمانشاه سفر خواهد کرد.

دیدگاه شما