آخرین اخبار

23. آبان 1396 - 21:32   |   کد مطلب: 295956
طاق نیوز: مرثیه کوچ به یاد قربانیان زلزله ی استان کرمانشاه به همت انجمن های ادبی فردا و غزل و نیز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در محل نمایشگاه کتاب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، عصر شعر مرثیه کوچ به یاد قربانیان زلزله ی استان کرمانشاه امروز با حضور شاعران و علاقمندان به شعر و ادب در محل نمایشگاه کتاب کرمانشاه برگزار شد.

دراین نشست حجت الاسلام و المسلمین رحیم جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مسئولین و شاعران و دوستداران شعر و ادب  استان حضور داشتند.

در این مرثیه سرایی شاعران نامی استان از جمله محمد داوری، محسن حسین خانی، محمود امینی، فریدون نادی، زینب اکبری ، منیره عزتی، سهیلا کاکایی، آرش آذرپیک به ترتیب اشعاری را برای همدردی با زلزله فاجعه بار و غم انگیز استان سرودند.

در ادامه این نشست مدیرکل ارشاد با عرض تسلیت زلزله اخیر، از اصحاب فرهنگ و هنر به خاطر کمک، حمایت و حضور فعال در مراکز حادثه دیده تشکر و قدردانی کردند.

ایشان در پایان، بلایا و حوادث طبیعی از جمله زلزله اخیر را دریافت این پیام دانست که ورای باور و تصور ما قدرت خداوند متعال قرار دارد و علم و توان ما در این دنیا برای شناخت و فهم بلایای طبیعی بسیار محدود است.

لازم به ذکر است این مراسم به همت انجمن های ادبی فردا و غزل و نیز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

دیدگاه شما