آخرین اخبار

20. آبان 1396 - 19:29   |   کد مطلب: 295936
طاق نیوز: همزمان با هفته کتاب، سیصد و چهل و یکمین نمایشگاه کتاب استانی و سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه با شعار «آینده روشن با خانواده کتاب خوان» در محل دائمی نمایشگاه های استان کرمانشاه واقع در پارک شاهد گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی، سیصد و چهل و یکمین نمایشگاه کتاب استانی و سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه با شعار «آینده روشن با خانواده کتاب خوان» در محل دائمی نمایشگاه های استان کرمانشاه واقع در بوستان شاهد کرمانشاه گشایش یافت سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه با بیش از ۵۰ هزار عنوان از ۴۰۰ ناشر برجسته کشوری در پارک شاهد آغاز به کار کرد.

نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه که  با توجه به استقبال گسترده مردم و متعاقب آن ناشران سراسری؛ در شمار مهمترین نمایشگاه های کتاب ایران قرار دارد، عصر امروز شنبه(20 آبان) با حضور مدبرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، معاون و مشاور عالی استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران کل دستگاه های مختلف، فرهیختگان و دوستداران کتاب افتتاح شد.

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه در ۲۱۰ غرفه دایر شده در سالن های زاگرس، آناهیتا و طاقبستان تازه های کتاب بیش از ۴۰۰ ناشر برجسته کشوری و استانی را در معرض دید عموم قرار داده است.

در این نمایشگاه بیش از ۵۰ هزار عنوان کتاب همراه با عرضه ۲۰ درصد تخفیف از (۲۰ تا ۲۵ آبان) به مخاطبان ارائه می شود.

گفتنی است، علاقه مندان صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و بعداز ظهر از ساعت ۱۵ تا ۲۰ می توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

دیدگاه شما