آخرین اخبار

15. آبان 1396 - 20:02   |   کد مطلب: 295916
طاق نیوز: معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، اعلام کرد: آخرین مهلت ثبت نام و پیش خرید بن کارت الکترونیکی نمایشگاه کتاب کرمانشاه سه شنبه(۱۶ آبان) است.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، پریسا محمدی، معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، امروز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب را با 20 درصد تخفیف عرضه می کند.

وی افزود: بن کارت های خرید کتاب در ایام برپایی نمایشگاه های کتاب استانی، در اختیار دانشجویان،طلاب، اساتید، اعضای هیات علمی، مدرسان حوزه و سایر اشخاص حقیقی قرار می گیرد.

محمدی، سقف بن کارت ها را متناسب با مقطع تحصیلی افراد 500 هزار و یک میلیون ریال اعلام و اظهار کرد: اقشار عادی تا مقطع فوق دیپلم و طلاب علوم دینی سطح یک با پرداخت 400 هزار ریال و مقطع لیسانس به بالا، طلاب علوم دینی سطح دوم به بالا با سهم واریزی 800 هزار ریال می توانند نسبت به خرید این بن کارت ها اقدام کنند.

به گفته معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، پیش فروش  کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب به منظور صرفه جویی در وقت و دریافت خدمات بهتر در نمایشگاه کتاب کرمانشاه از (10 آبان) در سامانه bon.tibf.ir آغاز شده و تا سه شنبه(16 آبان) ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه از(20تا25 آبان) در محل دائمی نمایشگاه های کرمانشاه، اعلام کرد: علاقه مندان در نوبت صبح و عصر از ساعت 9 تا 12 و ساعت 15 تا 20  می توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

محمدی، در پایان از پیش بینی بیش از 65 برنامه فرهنگی و هنری و جشن امضاء در قالب برنامه های جنبی نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه خبر داد.

دیدگاه شما