آخرین اخبار

10. آبان 1396 - 22:04   |   کد مطلب: 295905
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛
فراخوان ارجنامه شاعرآیینی استان "استاد محمد جواد محبت" منتشر شد
طاق نیوز: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به منظور تجلیل از مقام شاعرآیینی استان استاد محمدجواد محبت، فراخوانی را منتشر نمود.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به منظور تجلیل از مقام شاعرآیینی استان استاد محمدجواد محبت، فراخوانی را به شرح ذیل منتشر نمود.

به نام خدا

استاد محمدجواد محبت از شاعران بزرگ ملّی در تاریخ شعر معاصر ایران است که در حوزه‌های مختلف، شعر سروده است و بیشتر با شعر آیینی شناخته می‌شود. از آنجا که تکریم بزرگان و چهره‌های نامدار و ماندگار ایران از اهمّ کارها و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، به منظور تکریم استاد محبّت و ثبت و ضبط مسائل گوناگون زندگی هنری و حرفه‌ای و شخصی ایشان که می‌تواند الگویی برای آیندگان و سندی معتبر برای جویندگان فرهنگ ایرانی باشد بایسته است ضمن برگزاری مراسم بزرگداشت این شاعر گرانقدر، درخور شأن ایشان تألیف شود تا هم زوایای مختلف زندگی حرفه‌ای ایشان روشن شود، هم گامی هرچند کوچک در راستای تکریم این مرد بزرگ برداشته شود.

از همین روی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و دبیرخانه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی از همۀ صاحب نظران و اصحاب اندیشه دعوت می کند که مقالات، خاطرات، اشعار یا تصاویر و اسناد مرتبط با استاد محبت را تا پایان آذر ماه 96 به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، دبیرخانه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی یا رایانامه mojmohabat@gmail.com یا شماره تلگرامی 09188342048 ارسال نمایند.

دیدگاه شما