آخرین اخبار

10. آبان 1396 - 12:34   |   کد مطلب: 295902
رئیس امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:
پیش‌فروش بن کارت تخفیف نمایشگاه‌ بزرگ کتاب کرمانشاه آغاز شد
طاق نیوز: رئیس امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه از آغاز زمان پیش‌فروش بن کارت الکترونیکی خرید کتاب برای نمایشگاه‌ سراسری کتاب کرمانشاه خبر داد.

خسرو تمری رئیس امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از آغاز زمان پیش‌فروش بن کارت تخفیف الکترونیکی خرید کتاب برای نمایشگاه‌ سراسری کتاب کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌های کتاب استان کرمانشاه می‌توانند با مراجعه به سامانه  http://bon.tibf.ir برای دریافت بن کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ثبت نام کنند.

رئیس امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه تصریح کرد: این بن کارت‌ها با تخفیف ۲۰ درصدی عرضه و تا 4 روز قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب از طریق سامانه اعلام شده توزیع می‌شود.

وی گفت: اشخاصی که از این طریق ثبت نام می‌کنند می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب با ارائه کد پیگیری که سامانه در اختیار آنها قرار می‌دهد و نیز با کارت ملی به بانک شهر مستقر در نمایشگاه مراجعه و بن کارت الکترونیکی خریداری شده خود را دریافت کنند.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه  از ۲۰ لغایت ۲۵ آبان در محل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار می شود.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه هر روزه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۲ وعصرها از ساعت ۱۵الی ۲۰ پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.

دیدگاه شما