آخرین اخبار

10. آبان 1396 - 11:47   |   کد مطلب: 295901
طاق نیوز: دومین نمایشگاه عکس معلولین با موضوع "محرم و محیط زیست" به همت مرکز حمایتی ارمغان از امروز (10 آبان) در مجتمع فرهنگی هنری کوثر کرمانشاه آغاز به کار کرد.

مهنوش عمرانی مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز،  با بیان اینکه این نمایشگاه دومین نمایشگاه عکس معلولین استان است اظهار داشت: مجموع ۱۵۰ قطعه عکس موضوعی توسط دختران معلول با دوربین دستی تهیه و به دفتر مجموعه  ارسال شد که از این تعداد ۳۰ عکس به جهت نوع نگاه ویژه به موضوع انتخاب و درآستانه ایام اربعین حسینی به نمایش گذاشته شده است.

وی هدف از برپایی چنین نمایشگاهی را نشان دادن توانمندی معلولان و نیز ایجاد نگاه انتقادی به پدیده ریختن زباله در معابر عمومی و فرهنگ سازی در این خصوص عنوان نمود.

عمرانی افزود: این نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 17 بعداز ظهر روزهای دهم و یازدهم آبان در محل مجتمع فرهنگی هنری کوثر کرمانشاه واقع در خیابان سی متری دوم، جنب پارک درخشان آماده بازدید علاقمندان است.

مدیرمرکز حمایت از معلولین ارمغان خاطرنشان کرد: به تمام شرکت کنندگان در نمایشگاه لوح تقدیر و هدیه و به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه به همت مرکز تولیدی حمایتی "ارمغان" برپا شده، از اداره کل بهزیستی، شهرداری کرمانشاه، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ونهادهای حمایت از محیط زیست جهت همکاری در برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد.

دیدگاه شما