آخرین اخبار

5. آبان 1396 - 12:15   |   کد مطلب: 295883
همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛
برگزاری ورکشاپ «رویاهای پوچ ترامپ» در استان کرمانشاه
طاق نیوز: سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه از برگزاری ورکشاپ و کارگاه آموزشی «رویاهای پوچ ترامپ» با حضور هنرمندانی از کرمانشاه و کردستان در استان خبر داد.

امین مرادی در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: ورکشاپ و کارگاه آموزشی «رویاهای پوچ ترامپ» توسط خانه کارتون حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه و با همکاری خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان در کرمانشاه برگزار می شود.

وی زمان برپایی این برنامه را در روز سیزدهم آبان ماه همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه و روز دانش آموز در نگارستان سوره حوزه هنری کرمانشاه اعلام کرد.

سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه تصریح کرد: این ورک شاپ جهت تعامل هرچه بیشتر هنرمندان دو استان و با هدف مقابله ی نرم با هجمه های دشمنان و به منظور بیان خطرات استکبار برای جهان با زبان بین المللی هنر برنامه ریزی شده است.

مرادی گفت: در این برنامه ی یک روزه، هنرمندان به موضوعاتی چون رویاهای پوچ ترامپ، دموکراسی آمریکایی، حقوق بشر آمریکایی، نقش مرزبانان و سبزقامتان سپاه پاسداران در محافظت از مرزهای جمهوری اسلامی و امنیت پایدار کشور و منطقه در آثار خود می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان بر اساس نظر هیئت  داوران به نفرات اول تا سوم و 2 اثر برگزیده، جوایزی اهداء و از این آثار نمایشگاهی گروهی برپا خواهد شد.

سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه در پایان گفت: از علاقمندان به این رشته هنری دعوت می شود جهت شرکت در این کارگاه طی 11 آبانماه سالجاری جهت ثبت نام به خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کرمانشاه مراجعه کنند. 

دیدگاه شما