آخرین اخبار

27. مهر 1396 - 21:42   |   کد مطلب: 295850
طاق نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در آستانه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان،، پیامی راصادر کرد.

به گزارش طاق نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری،  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در آستانه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان پیامی را صادر کرد و در متن پیام آمده است:
انتخابات فرصت مهم و حساسی است که در جهان معاصر آدمیان را با هر تضارب آرایی به دور هم جمع میکند تا اندیشه ها و فرصت تغییر در راه های رفته و نرفته را به وجود آورد.
بی تردید انتخابات پیش رو فرصتی است که مجددا اصحاب رسانه با شور و نشاط دو چندان گرد هم آیند و با تعیین خط و مشی آینده این تشکل صنفی، رقابت سالم و دغدغه مند را رقم بزنند.
طبیعتا دور گرفتن از تعیین سرنوشت صنف اصحاب رسانه به عنوان قانونی ترین تشکل رسانه ایی، نتیجه ایی جز در جازدگی و روز مرگی و پس رفت و نرسیدن به مطالبات به حق،چیزی را به دنبال نخواهد داشت.
انتخابات در هر صنفی رسیدن به تعالی و تکامل است، و وجود آرا و اندیشه های متنوع فرصت تغییر و تثبیت را به بار می آورد و انتخابات پیش رو میدان نظر اصحاب رسانه است.
حضور فراگیر تر اصحاب رسانه در برپایی این انتخابات صنفی میتواند قدرت چانه زنی تشکل و حس مطالبه گری تشکیلاتی را در استان و به طبع آن قدرت هم صدایی و هم افزایی را نیز محکم تر از پیش برقرار و مستدام نماید.
در پایان ضمن دعوت از همه اصحاب رسانه به عضویت در تشکل خانه مطبوعات و مشارکت در تعیین سرنوشت خویش،آرزومند رقابتی شور انگیز و در خور شأن پیشینه رسانه ایی استان هستیم و امیدواریم این حضور حداکثری راه را برای رسیدن به مطالبات صنفی و قانونی خبر نگاران از طریق مراجع ذیربط هموار نماید.
رحیم جعفری
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

دیدگاه شما