آخرین اخبار

25. مهر 1396 - 11:12   |   کد مطلب: 295843
به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه؛
جشنواره استندآپ کمدی "انقلاب" در کرمانشاه برگزار می شود
طاق نیوز: جشنواره استندآپ کمدی "انقلاب" به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در شهر کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، جشنواره استندآپ کمدی "انقلاب" به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در شهر کرمانشاه برگزار می شود.

برپایه این گزارش اهمیت پایداری و اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، سبک زندگی ایرانی اسلامی، طنز در جبهه در عین رشادتهای رزمندگان، حکومت شاهنشاهی و استعمار مدرن، جایگاه واقعی زنان و خانواده با توجه به دنیای مدرن امروز و تهاجم فرهنگی، آسیب های رسانه های مجازی و شبکه های ماهواره ای معاند، حجاب و عفاف، امر به معروف و نهی از منکر از جمله محورهای موضوعی جشنواره برای تولید آثار هستند.

 

جشنواره

متقضیان شرکت در جشنواره باید طرح و ایده خود را در قالب فایل word به کانون های بسیج هنرمندان نواحی تحویل و یا به آدرس ایمیل honari.bsj.kermanshah@gmail.com ارسال نمایند.

ضمنا تکمیل فرم فراخوان و ارسال آن به همراه اثر به منظور شرکت در جشنواره الزامی است.

شایان ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اول آبان ماه بوده و نتایج اولیه آن در نیمه دوم آبان ماه و نتیجه نهایی نیز طی نیمه دوم دی ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره به آدرس کرمانشاه- میدان آزادگان- مجتمع فرهنگی و هنری انتظار- بسیج هنرمندان استان کرمانشاه مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۲۴۹۷۷۹-۰۸۳ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما