آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 20:06   |   کد مطلب: 295838
طاق نیوز:نشست سرگروههای صالحین کانون بسیج هنرمندان کنگاور با امام جمعه این شهرستان حجت الاسلام والمسلمین لروند امروز و با حضور فرمانده سپاه ناحیه، رئیس اداره ارشاد و جمهی از هنرمندان شهرستان کنگاور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، نشست سرگروههای صالحین کانون بسیج هنرمندان کنگاور با امام جمعه این شهرستان حجت الاسلام والمسلمین لروند امروز و با حضور فرمانده سپاه ناحیه، رئیس اداره ارشاد و جمهی از هنرمندان شهرستان کنگاور برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین لروند امام جمعه شهرستان کنگاور اظهار داشت: دین مبین اسلام، دینی است که به هر کاری هدف ومعنا می دهد وهنر هم از این امر مسثتثنی نیست.

وی افزود: هنراسلامی و اصیل نیاز امروز جامعه است که متاسفانه در بعضی موارد این هنر به بیراهه رفته لذا ما باید با هوشیاری هر چه بیشتر بتوانیم ادبیات غنی و هنرهای اصیل ایرانی را دریابیم و آنها را توسعه بخشیم.

لروند خاطرنشان کرد: هنرمند زیبا آفرین و زیبا اندیش بوده و نقش هنر در تعالی جامعه نقشی بسیار تاثیرگذار و مهم است.

 

کانون بسیج هنرمندان

امام جمعه کنگاور در خصوص جایگاه هنر موسیقی گفت: موسیقی که انسان را به خدا نزدیک میکند با موسیقی مطرب تفاوت دارد، موسیقی های جدید غربی هنر نیست بلکه ضدهنر و ذلیل کردن جایگاه انسان است.

سرهنگ حیدرنژاد فرمانده سپاه ناحیه شهرستان کنگاور نیز در این مراسم با بیان این مطلب که هنر باید در خدمت جامعه و فرهنگ سازی باشد، اظهار داشت: نقش هنر در انقلاب و تداوم راه عزت و سربلندی نظام اسلامی غیر قابل انکار است.

این دیدار طی امروز و به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور برگزار شد.

دیدگاه شما