آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 12:27   |   کد مطلب: 295836
طاق نیوز: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور طی حکمی، مهناز فتاحی را به عنوان سرپرست کانون پرورش فکری استان کرمانشاه منصوب نمود.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور طی حکمی، مهناز فتاحی را به عنوان سرپرست کانون پرورش فکری استان کرمانشاه منصوب نمود.

پیش از این رضا موزونی حدود ۱۰ سال مدیرکلی کانون پرورش فکری استان را عهده دار بود که هم‌اکنون به عنوان مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون پرورش فکری کشور ایفای نقش می‌کند.

علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون در این حکم بر ایجاد زمینه کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های مراکز فرهنگی‌هنری و اهتمام بر هماهنگی‌های لازم در استان کرمانشاه تاکید کرده است.

مهناز فتاحی نیز از کارشناسان باسابقه‌ کانون استان کرمانشاه است که پیش از این با عنوان‌های مربی، کارشناس و کارشناس مسئول در بخش‌های فرهنگی، هنری و ادبی فعالیت داشته است.

فتاحی نویسندگی کتاب‌های کودک و نوجوان، نمایش‌نامه نویسی، داوری مسابقه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی را در کارنامه کاری خود دارد و نیز تاکنون توانسته موفقیت هایی همچون: برگزیده و نامزدی جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان، کتاب فصل، کتاب سال جمهوری اسلامی، جایزه پروین اعتصامی، کتاب برتر کودک و نوجوان، خاتم و جایزه بزرگ جلال‌ آل‌احمد را کسب کند.

کتاب‌های «دلم یک دوست می‌خواهد»، «اردیبهشتی دیگر»، «طعم تلخ خرما»، «قلب کوچک سپهر»، «فرنگیس» و... از جمله آثار منتشر شده فتاحی است.

دیدگاه شما