آخرین اخبار

19. مهر 1396 - 10:52   |   کد مطلب: 295812
سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه:
سینما یکی از شاخص های مهم فرهنگی برای هر استان است
طاق نیوز: سرپرست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در بازدید از سینما آزادی کرمانشاه، سینما را یکی از مهمترین شاخص های فرهنگی هراستان عنوان کرد .

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، امین مرادی سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه در اولین اقدام و به منظوربررسی مسائل و مشکلات امور سینمایی و آشنایی نزدیک با پتانسیل های موجود استان از سینما ازادی کرمانشاه بازدید و با مدیریت و پرسنل سینما دیدار کرد .
وی در این بازدید، سینما را یکی ازمهمترین شاخصهای فرهنگی برای هر استان قلمداد کرد و گفت: سینما امروز به عنوان یکی از مراکز مهم فرهنگی در بالا بردن سطح فرهنگی و هنری در جوامع مطرح است و متأسفانه علی رغم این جایگاه ارزنده سرانه صندلی سینما دراستان کرمانشاه بسیار پایین است که باید به عنوان مهمترین اصل مورد توجه جدی مسئولین استان قرار گیرد .
وی با اشاره به امکانات و تجهیزات بالای این سینما در زمینه پخش فیلم تصریح کرد: این سینما می تواند بخش زیادی از نیازهای فرهنگی شهر را تأمین کند.
امین مرادی با اشاره به سیاست های محوری حوزه هنری  در توجه جدی به سالن های استاندارد سینمایی گفت : امیدواریم با مساعدت استاندار جدید کرمانشاه و همچنین مؤسسه بهمن سبز، با  اتخاذ تصمیمات صحیح به زودی شاهد راه اندازی مجدد سینما پیروزی کرمانشاه با امکانات و تجهیزات روز نیز باشیم.
وی با تأکید بر تکریم مراجعین به سینما اظهار داشت : امیدواریم با همکاری پرسنل زحمت کش این سینما و همراهی و همکاری شهروندان هنردوست و فرهنگی کرمانشاه، شاهد ایجاد محیطی در خور شأن و جایگاه علاقه مندان هنر هفتم باشیم.
مرادی در پایان افزود : وظیفه خود میدانیم با امید به همراهی مسئولین استان در جهت توسعه فضاهای فرهنگی وهنری استان کرمانشاه نهایت تلاش خود را در قالب سیاست های ارزنده نظام مقدس اسلامی و حوزه هنری که همانا ترویج هنر انقلابی و متعهد است به کارگیریم و در این مسیر از همفکری و همراهی نخبگان و هنرمندان استان بهره کامل را خواهیم برد.

دیدگاه شما