آخرین اخبار

1. مهر 1396 - 13:37   |   کد مطلب: 295747
طاق نیوز: نمایشگاهی از آثار نقاشان مطرح کشور در خصوص شهید «محسن حججی» با عنوان "سری که برنمی‌گردد" از امروز همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه برپا می شود.

عباس سروری رییس حوزه هنری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی با عنوان "سری که برنمی گردد" با موضوع شهید حججی در کرمانشاه برپا می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه که از امروز(اول مهرماه) همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه آغاز به کار می‌کند آثاری از نقاشان مطرح کشور که هر کدام با نگاهی شهید «محسن حججی» و شهادتش را تصویرگری کرده اند، به نمایش در‌می‌آید.

سروری خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع مقدس آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

رییس حوزه هنری استان کرمانشاه همچنین با اشاره به تدارک برنامه‎‌های متنوع درهفته دفاع مقدس، شاخص ترین این برنامه‌ها را برپایی دو نمایشگاه عکس و پوستر و نمایشگاه نقاشی عنوان نمود.

وی افزود: این نمایشگاه ها به صورت مشترک میان حوزه هنری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان برگزار و در آن ها عکس و پوسترهای مربوط به دفاع مقدس به نمایش در‌می‌آیند.

سروری در ادامه گفت: این نمایشگاه ها در دو محل نگارستان حوزه هنری واقع در ابتدای خیابان خیام و  بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس برپا می‌شود.

رییس حوزه هنری استان کرمانشاه همچنین برپایی شب شعر دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های حوزه هنری در این هفته عنوان کرد.
 

دیدگاه شما