آخرین اخبار

1. مهر 1396 - 11:40   |   کد مطلب: 295745
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر «نماز» تا 25 مهر ماه امسال تمدید شد.

صلاح الدین قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، ضمن قدردانی از هنرمندان و شاعرانی که تا به امروز آثار خود را به دبیر خانه این سازمان ارسال کرده‌اند، گفت: در پی استقبال علاقمندان و درخواست آنها، مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر «نماز» تا 25 مهر ماه سال جاری تمدید شد.

وی خاطر نشان کرد: از آنجایی که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) توجه فوق العاده ای به حوزه شعر و ادب داشته و از آن به عنوان ثروت ملی که باید روز به روز افزایش یابد، یاد می کنند و نیز در راستای تعمیق ارزشهای انقلاب و فراهم کردن زمینه ای برای پرورش هنرمندان طراز انقلاب اسلامی، سازمان بسیج هنرمندان همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری کارگاه های مختلف شعر نموده است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه هدف از برپایی این کارگاه را توانمندسازی شاعران جوان و انقلابی، فراهم کردن زمینه انتقال تجربه اساتید فن در این حوزه به نسل جوان، فراهم کردن زمینه انتقال آرمان ها و ارزش های انقلاب با زبان شعر به نسل فعلی و آتی و کمک به تعمیق و گسترش ارزش های انقلابی و اسلامی در این قالب عنوان کرد.

قره تپه یاداور شد: این سازمان برگزاری 3 کارگاه شعر را طی سال 96 در دستور کار خود دارد که کارگاه شعر «نماز» پس از کارگاه شعر «عفاف و حجاب» که در هفته عفاف و حجاب برگزار شد، به عنوان دومین کارگاه شعری فراخوان خود را جهت شرکت علاقمندان منتشر کرده است.

وی تصریح کرد: شاعران و علاقمندان به شرکت در این کارگاه می توانند آثار خود را تا تاریخ 25 مهر ماه امسال از طریق رایانامه honari.bsj.kermanshah@gmail.com ارسال کرده و یا با شماره تلفن ۳۷۲۴۹۷۷۹-۰۸۳ جهت کسب اطلاعات مورد نیاز خود تماس حاصل نمایند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: هم چنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره به آدرس کرمانشاه- میدان آزادگان- مجتمع فرهنگی و هنری انتظار- بسیج هنرمندان استان کرمانشاه مراجعه کنند.

دیدگاه شما